O nás

Naše společnost Pharmacentrum NIKOS s.r.o byla založena 26. března 1997 především za účelem provozování lékárenské činnosti a provozování zdravotní péče v Nestátním zdravotnickém zařízení.
Zakládajícími členy byli PharmDr. Mohamad Niang, Ing. Josef Kosinka, Ing. Jan Marek a Milan Šanda.

Neurologie, praktická a zubní medicína

Jako každá společnost jsme i my prošli vývojem, kdy jsme se zabývali lékárenstvím a provozováním zdravotnických služeb. V současné době se věnujeme pouze provozováním zdravotnických služeb, a to částečnou neurologií v podobě laboratoře EEG, praktickou medicínou na budově Polikliniky III v Hradci Králové a od roku 2011 zubní záchovnou medicínou, kterou provozujeme na adrese Tř. E. Beneše 1430, Hradec Králové 12. Zde jsou umístěny a plně vybaveny čtyři zubní ordinace.

V současnosti jsou společníky a jednateli Ing. Josef Kosinka a Ing. Jan Marek. Sídlo společnosti je na adrese. Třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové 12, PSČ 500 12, IČ: 25267205 a nejsme plátci DPH. Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové (C 11424) a podrobnosti o společnosti naleznete na www. justice.cz